MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 28, wczoraj: 487
ogółem: 222 610

statystyki szczegółowe

Kalendarium


poprzedni miesiąc | następny miesiąc

2017 | 2018 | 2019
2018-02-01 Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, ( HALA ).

Grupa Czerwona - 18:30, ul. Sarbinowska 10, ( BOISKO ).
2018-02-02 Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, ( BOISKA ).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, ( HALA ).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, ( HALA ).
2018-02-03 Sparing Grupy Niebieskiej - Częstochowa.
2018-02-04 mecz kontrolny ze Ślęzą , 8:50
2018-02-05 Grupa Niebieska - 17:30 – 19:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2018-02-06 Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).
2018-02-07 TRENING INDYWIDUALNY: 17:00 – 18:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).
2018-02-08 Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Czerwona -18:30 - 20:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2018-02-09 Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2018-02-10 Mecz kontrolny : Parasol - Olympic. ul. Sarbinowska

Grupa Czerwona - Sparing na Lotniczej
2018-02-11
2018-02-12 Grupa Niebieska - 17:30 – 19:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2018-02-13 Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).
2018-02-14 TRENING INDYWIDUALNY: 17:00 – 18:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).
2018-02-15 Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Czerwona -18:30 - 20:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2018-02-16 Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2018-02-17 Sparing w Oławie i Turniej w Olesnicy
2018-02-18 Turniej w Jeżowie Sudeckim i Twardohórze.
2018-02-19 Grupa Niebieska - 17:30 – 19:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2018-02-20 Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).
2018-02-21 TRENING INDYWIDUALNY: 17:00 – 18:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).
2018-02-22 Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Czerwona -18:30 - 20:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2018-02-23 Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2018-02-24
2018-02-25
2018-02-26
2018-02-27
2018-02-28

Kalendarium

19

02-2018

pon.

Grupa Niebieska - 17:30 – 19:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

20

02-2018

wtorek

Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

21

02-2018

środa

TRENING INDYWIDUALNY: 17:00 – 18:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

22

02-2018

czwartek

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Czerwona -18:30 - 20:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

23

02-2018

piątek

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

Reklama

Najnowsza galeria

Krośnice - Obóz Zimowy, 17.01.2018r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Krośnice - Obóz Zimowy, 17.01.2018r.
Ładowanie...