MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 323, wczoraj: 197
ogółem: 199 088

statystyki szczegółowe

Kalendarium


poprzedni miesiąc | następny miesiąc

2016 | 2017 | 2018
2017-11-01 Wszystkich Świętych
2017-11-02 Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2017-11-03 Grupa Niebieska - Turniej w Zakopanym

Grupa Niebieska - Trening odwołany.
2017-11-04 Grupa Niebieska - Turniej w Zakopanym

turniej Zdolny Śląsk
2017-11-05 Grupa Niebieska - Turniej w Zakopanym
2017-11-06 GRUPA NIEBIESKA - Trening Odwołany.
2017-11-07 Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).
2017-11-08
2017-11-09 Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Niebieska - godz 17:30, ul. Lotnicza, ( Boisko ).
2017-11-10 Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2017-11-11 turniej w Machnicach.

NARODOWE SWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
2017-11-12
2017-11-13 Grupa Niebieska - 17:00 - 18:25, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2017-11-14 Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).
2017-11-15 Sparing Grupy Niebieskiej
2017-11-16 Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2017-11-17 Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2017-11-18 mecz kontrolny grupa żółta 10:00 Niskie Łąki
2017-11-19 mecze kontrolne ze Śląskiem i Łanami.
2017-11-20 Grupa Niebieska - 17:00 - 18:25, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2017-11-21 Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).
2017-11-22
2017-11-23 Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2017-11-24 Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).
2017-11-25 Turniej w Łodzi - wyjazd o o 8:00, turniej pod balonem.
2017-11-26 turniej pod balonem, powrót z Łodzi.
2017-11-27 Grupa Niebieska - 17:00 - 18:25, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).
2017-11-28 Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).
2017-11-29
2017-11-30 Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Kalendarium

24

11-2017

piątek

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

25

11-2017

sobota

Turniej w Łodzi - wyjazd o o 8:00, turniej pod balonem.

26

11-2017

niedziela

turniej pod balonem, powrót z Łodzi.

27

11-2017

pon.

Grupa Niebieska - 17:00 - 18:25, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

28

11-2017

wtorek

Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Reklama

Najnowsza galeria

Turniej Invest Park CUP 2017 - Opole 30.09.2017r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Sparing z Olympic Wrocław - Wrocław 11.06.2017 fot. D. Kowalczyk
Ładowanie...