MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 243, wczoraj: 204
ogółem: 242 532

statystyki szczegółowe

NUMERY KOSZULEK

 

NUMERY KOSZULEK

ROCZNIKA 2007

 

O nadaniu numeru na koszulce proszę się zgłosię na adres:

parasol2007@interia.pl

podając Imie i Nazwisko Zawodnika

 

Nr Koszulki

Nazwisko i Imię

1

 Bertrandt Wojciech - bramkarz

2

 Szałapata Jakub

3

 Wanik Natan

4

 Bogacz Marcel

4

 Ławniczek Rafał

5

 Zarzycki Marcel

6

 Witaszek Michał

7

 Ilnicki Tomasz

8

 Wojtczak Bartek

9

 Chłopek Marcel - bramkarz

9

 Surówka Mikołaj

9

 Wieraszka Jacek

10

 Jasiurkowski Bartek

11

 Matkowski Michał

12

 Nahajło Jakub - bramkarz

12

 Strzyż  Wiktor

13

 Ciołek Grzegorz

13

 Zgardowski Adam

14

 Weryński Piotr

15

 Stefański Piotr

16

 Sołtysiak Jakub

16

 Słowikowski Alan - bramkarz

17

 Miłek Oskar

18

  Zaleski Fabian

19

  Cybulski Dawid

20

 Szpila Mateusz

21 

 Chmielowiec Michał

22

 Wydra Filip

 23

 Chernik Maksym

23

 Sołtysiak Jakub

24

 Wójtowicz Jakub

25

 Matuszak Bartek

26

 Panicz Dawid

27

 Kapłon Maciej

28

 Siłaczuk  Alexander

29

 Wites Damian

30

 Wolanin Dawid

31

 Kowalczyk Michał

31

 Tomaszewski Grzegorz

32

 Ratajczak Eryk

33

 Cal-Całko Oliwier

33

 Rogowski Antek

34

 Przytulski Jakub

35

 Wójtowicz Grzegorz

36

 Krupienia Jakub - bramkarz

37

 Dobiech Wojciech

38

 Białecki Jakub

39

 

40

 Bacior Bartosz

41

 Spychalski Viktor 

42

  

43

 

44

 Eysymont Jan

45

 Rajca Bartosz

46

 

64

 Świc Seweryn

81

 Pawlaczyk Grzegorz

82

 Segieda Bartosz

99

 Kowalski Dawid

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

21

04-2018

sobota

Kraków

22

04-2018

niedziela

Kraków

23

04-2018

pon.

Grupa Niebieska - 17:00 – 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

24

04-2018

wtorek

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 – 18:20, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

25

04-2018

środa

Grupa Niebieska -17:30 – 19:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

26

04-2018

czwartek

Grupa Niebieska - 16:30 – 17:45, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

27

04-2018

piątek

Grupa Czerwona - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Grupa Żółta - 16:30 – 17:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

TRENING INDYWIDUALNY: 18:00 – 19:15, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Reklama

Najnowsza galeria

FOTO - PARASOL
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej - Twardogóra 18.02.2018r.
Ładowanie...