NASZE CELE

Od września 2013 roku "Parasol" Wrocław po raz kolejny w swojej ponad 30 letniej historii prowadzi nabór do sekcji piłki nożnej. Tym razem za to zadanie odpowiada trener Jacek Narojczyk, który przyjmuje na treningi chłopców z roczników 2007 i 2008 celem:

1) stworzenia drużyny w roczniku 2007

2) stworzenia drużyny w roczniku 2008

Do klubu przyjmujemy wszystkich chłopców bez względu na poziom i stopień zaawansowania ponieważ od zawsze staramy się realizować dwa cele:

1. Wychowywanie poprzez sport, zapewnienie aktywności ruchowej oraz szkolenia sportowego wszystkim chętnym chłopcom.

2. Wyselekcjonowanie najzdolniejszych młodych chłopaków i umożliwienie im reprezentowania naszego klubu w rozmaitych rozgrywkach i rywalizacji z najlepszymi drużynami w regionie.

Jak zawsze ciężko pracujemy i wierzymy, że któryś z chłopców z nowego naboru pójdzie śladami naszych słynnych wychowanków, np. Krzysztofa Ostrowskiego , Jakuba Wrąbla czy Krzysztofa Danielewicza oraz wielu innych którzy zostali zawodowymi sportowcami a zostali uksztaltowani przez "MKS PARASOL WROCŁAW".

Bitwa Bramkarska - Wrocław 23.06.2018r.