MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 216, wczoraj: 383
ogółem: 204 595

statystyki szczegółowe

GŁUCHOŁAZY TURNIEJ

 

Jak co roku jedziemy do Głuchołaz rywalizować w ogólnopolskim turnieju piłkarskim. Tym razem powołani są wszyscy zawodnicy z Grupy Czerwonej i Grupy Żółtej. Turniej jest ciekawy ponieważ jest bardzo dużo meczów do zagrania a co za tym idzie dużo minut na boisku dla każdego zawodnika.

Proszę potwierdzić wyjazd lub odmówić poprzez smsa lub telefonicznie maksymalnie do 21 listopada u trenera Jacka.

Na ten turniej trener Jacek może zabrać około 25 zawodników ponieważ zgłasza 3 drużyny.

 

Miejsce turnieju i zakwatereowanie : OW :Banderoza Głuchołazy ul. Powstańców Śląskich.

termin: 1-2-3 grudzień 2017.

zbiórka: 1 grudnia (piątek) o godzinie 8:00 rano na Lotniczej.

powrót 3 grudnia (niedziela) w godzinach popołudniowych.

transport : bus /  autokar.
trenerzy: Jacek Narojczyk, Mariusz Kot.

Zabrać należy: odzież klubową, buty do gry na hali oraz na tzw. sztucznej trawie, artykuły do higieny osobistej, czapkę, dres sportowy, odzież termoaktywną jeśli ktoś ma. kieszonkowe 20 zł.

koszt: 320 zł od osoby, ( w tym pełne wyżywienie, transport, noclegi w  ośrodku, wpisowe do turnieju, wodę dla zawodników ). 

 

Za turniej płacimy w dniu wyjazdu.

 

Powołani Zawodnicy - Grupa Czerwona

1. Bogacz Marcel - nr. 4

2. Cal-Całko Oliwier - nr. 33

3. Chernik Maksym - nr. 23

4. Chłopek Marcel - nr. 9 

5. Chmielowiec Michał - nr. 21

6. Ciołek Grzegorz - nr. 13

7. Kapłon Maciej - nr. 27

8. Matkowski Michał - nr. 11

9. Miłek Oskar – nr. 17

10. Nahajło Jakub - nr. 12

11. Panicz Dawid - nr. 26

12. Ratajczak Eryk - nr. 32

13. Szpila Mateusz - nr. 20

14. Wites Damian - nr. 29

15. Wójtowicz Jakub - nr. 24

16. Zgardowski Adam – nr. 13

 

Powołani Zawodnicy - Grupa Żółta:

1. Bacior Bartosz - nr. 

2. Eysymont Jan - nr.

3. Łastowski Bartek - nr. 30

4. Matuszak Bartek - nr. 25

5. Pawlaczyk Grzegorz – nr.

6. Pysiewicz Olaf - nr. 16

7. Segieda Bartosz – nr.

8. Siłaczuk Alexander - nr. 28

9. Sołtysiak Jakub – nr. 16 i 23

10. Strzyż Wiktor – nr. 12

11. Świc Seweryn - nr. 64

12. Tomaszewski Grzegorz - nr. 31

13. Wieraszka Jacek - nr. 9

14. Wolanin Dawid - nr. 30

15. Wydra Filip - nr. 22

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

13

12-2017

środa

14

12-2017

czwartek

Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

15

12-2017

piątek

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

Grupa Niebieska - 17:30 - 19:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

19

12-2017

wtorek

Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Reklama

Najnowsza galeria

Turniej Invest Park CUP 2017 - Opole 30.09.2017r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Miękinia 07.01.12017r.
Ładowanie...