MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 340, wczoraj: 197
ogółem: 199 105

statystyki szczegółowe

Aktualności

Nowy podział na Grupy

  • autor: Krzysztof Witaszek, 2017-08-31 21:37

Znalezione obrazy dla zapytania Nowy podział na Grupy

Nowy podział

na Grupy

 

Za nim przeczytacie.....

 

 

Zanim przeczytacie składy nowych Grup, kilka słów od Trenera Jacka:

 

„Jesteście w takim wieku, że jeden rozwija się szybciej, a drugi wolniej, lecz nie jest powiedziane, że tak będzie zawsze. Mobilizacja, zaangażowanie, praca na treningach i walka na boisku zaprowadzą Was na samą górę. Obie Grupy są dla mnie bardzo ważne, a drzwi macie zawsze szeroko otwarte”.

 

Na dzień dzisiejszy podział na Grupy Czerwoną i Żółtą jest następujący:

 

GRUPA CZERWONA:

1. Bertrandt Wojciech - nr. 1

2. Bogacz Marcel - nr. 4

3. Cybulski Dawid - nr. 19 

4. Ilnicki Tomasz - nr. 7

5. Jasiurkowski Bartek - nr. 10

6. Kowalczyk Michał - nr. 31

7. Ławniczek Rafał - nr. 4

8. Matkowski Michał - nr. 11

9. Nahajło Jakub - nr. 12

10. Panicza Dawid - nr. 26

11. Rogowski Antek - nr. 33

12. Słowikowski Alan - nr. 16

13. Stefański Piotr - nr. 15

14. Surówka Mikołaj - nr. 9

15. Szałapata Jakub - nr. 2

16. Szpila Mateusz - nr. 20

17. Wanik Natan - nr. 3

18. Weryński Piotr - nr. 14

19. Witaszek Michał - nr. 6

18. Wojtczak Bartek - nr. 8

20. Zaleski Fabian - nr. 18

21. Zarzycki Marcel - nr. 5

 

GRUPA ŻÓŁTA:

1. Cal-Całko Oliwier - nr. 33

2. Cegieda Bartosz – nr.

3. Chernik Maksym - nr. 23

4. Chłopek Marcel - nr. 9

5. Cichy Olivier - nr. 99

6. Ciołek Grzegorz - nr. 13

7. Kaczmarek Maciej

8. Kapłon Maciej - nr. 27

9. Łastowski Bartek

10. Matuszak Bartek - nr. 25

11. Miłek Oskar – nr. 17

12. Pysiewicz Olaf - nr. 16

13. Ratajczak Eryk - nr. 32

14. Siłaczuk  Alexander - nr. 28

15. Sołtysiak Jakub

16. Tomaszewski Grzegorz - nr. 31

17. Wites Damian - nr. 29

18. Wolanin Dawid - nr. 30

19. Wójtowicz Jakub - nr. 24

20. Wydra Filip - nr. 22

21. Zgardowski Adam – nr. 13

22. Seweryn – nr.

 

Nowy podział na Grupy obowiązywać będzie od 4 września.

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [139]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

24

11-2017

piątek

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

25

11-2017

sobota

Turniej w Łodzi - wyjazd o o 8:00, turniej pod balonem.

26

11-2017

niedziela

turniej pod balonem, powrót z Łodzi.

27

11-2017

pon.

Grupa Niebieska - 17:00 - 18:25, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

28

11-2017

wtorek

Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Reklama

Najnowsza galeria

Turniej Invest Park CUP 2017 - Opole 30.09.2017r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Sparing z Olympic Wrocław - Wrocław 11.06.2017 fot. D. Kowalczyk
Ładowanie...