MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 487
ogółem: 222 646

statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecze i turniej 9- 10 września.

  • autor: trenerparasol2, 2017-09-08 08:44

W sobotę 9 września (grupa żółta) oraz w niedzielę 10 września (grupa czerwona) weźmiemy udział w następujących rozgrywkach.

1. Turniej szkoleniowy

2. Mecze kontrolny

składy  oraz inne szczegóły w rozwinięciu...

 

 

 

SOBOTA 9 wrzesień.

1. Sparing Grupy Żółtej 

- Boisko na Niskich Łąkach.

- 9 września (sobota)

- zbiórka o godzinie 15:30, zakończenie około 18.

- Powołani wszyscy zawodnicy z Grupy Żółtej.

- Zabieramy: 2 stroje, dres, obuwie, ochraniacze, coś do picia.

- Przeciwnik - Olimpic Wrocław.

 

NIEDZIELA 10 wrzesień

2. Turniej szkoleniowy w miejscowości Wojsław koło Grodkowa

Wpisowe: 85zł od osoby (wpisowe, transport, obiad)

Zbiórka 7:30 na Lotniczej

transport busem.

Zabieramy: wodę do picia, odzież klubową (dwa komplety strojów) odzież termo.

Powrót do Wrocławia około 15:30

Skład:

1. Wojciech Bertrandt

2. Natan Wanik

3, Michał Witaszek

4. Piotr Stefański

5. Jakub Szałapata

6. Dawid Panicz

7. Bartek Wojtczak

8. Marcel Bogacz

9. Mateusz Szpila

10 Michał Matkowski

11. Michał Kowalczyk

 

3. Mecz kontrolny na Terenowej.

Zbiórka na Terenowej w niedzielę o godzinie 16:45 

Zabieramy: wodę do picia, odzież klubową (dwa komplety), odzież termo.

Przewidywany koniec o godzinie 18:45
Przeciwnik - PKS Łany
 
skład.

1. Alan Słowikowski

2. Fabian Zaleski

3. Dawid Cybulski

4. Tomasz Ilnicki

5. Marcel Zarzycki

6. Antek Rogowski

7. Rafał Ławniczek

8. Piotr Weryński

9. Bartek Jasurkowski

10. Mikołaj Surówka


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [158]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

19

02-2018

pon.

Grupa Niebieska - 17:30 – 19:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

20

02-2018

wtorek

Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

21

02-2018

środa

TRENING INDYWIDUALNY: 17:00 – 18:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

22

02-2018

czwartek

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Czerwona -18:30 - 20:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

23

02-2018

piątek

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

Reklama

Najnowsza galeria

Krośnice - Obóz Zimowy, 17.01.2018r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Krośnice - Obóz Zimowy, 17.01.2018r.
Ładowanie...