MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 356, wczoraj: 197
ogółem: 199 121

statystyki szczegółowe

Aktualności

3 miejsce w Wojsławie

  • autor: Krzysztof Witaszek, 2017-09-10 22:41

Znalezione obrazy dla zapytania 3 miejsce

3 miejsce Grupy Czerwonej

 

w Wojsławie

 

Podopieczni Trenera Jacka.......

 

 

Podopieczni Trenera Jacka, zdobyli w dniu dzisiejszym ( 10.09 ) 3 miejsce w „ III Memoriale im. Edmunda Łysika”.

 

Wyniki Grupowe:

MKS Parasol Wrocław – Viktoria Chruścice 3 : 0

Strzelce Bramek: Panicz Dawid, Jakub Szałapata i Michał Kowalczyk.

MKS Parasol Wrocław – Odra Opole 0 : 0

MKS Parasol Wrocław – AP Duda Wrocław 0 : 1

MKS Parasol Wrocław – Polonia Nysa 1 : 0

Strzelec Bramki: Bartek Wojtczak.

MKS Parasol Wrocław – Masters Brzeg 0 : 0

 

Po rozgrywkach Grupowych, Parasol zajął 2 miejsce i trafił do Ligi Mistrzów.

 

Wyniki Ligi Mistrzów:

MKS Parasol Wrocław – Start Namysłów 1 : 0

Strzelec Bramki: Michał Witaszek.

MKS Parasol Wrocław – Śląsk Wrocław 1 : 2

Strzelec Bramki: Bartek Wojtczak.

MKS Parasol Wrocław – GZ LZS Grodków 1 : 1

Strzelec Bramki: Jakub Szałapata.

 

Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem drużyny wybrano Natana Wanika.

 

MKS Parasol Wrocław reprezentowali:

Wojtek Bertrandt

Michał Kowalczyk

Michał Witaszek

Natan Wanik

Bartek Wojtczak

Piotr Stefański

Mateusz Szpila

Michał Matkowski

Jakub Szałapata

Dawid Panicz

 

W – GALERII – zamieściłem kilka zdjęć z tych zawodów.

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [70]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

24

11-2017

piątek

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

25

11-2017

sobota

Turniej w Łodzi - wyjazd o o 8:00, turniej pod balonem.

26

11-2017

niedziela

turniej pod balonem, powrót z Łodzi.

27

11-2017

pon.

Grupa Niebieska - 17:00 - 18:25, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

28

11-2017

wtorek

Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Reklama

Najnowsza galeria

Turniej Invest Park CUP 2017 - Opole 30.09.2017r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Sparing z Olympic Wrocław - Wrocław 11.06.2017 fot. D. Kowalczyk
Ładowanie...