MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 215, wczoraj: 383
ogółem: 204 594

statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecze kontrolne 18 - 19 listopad.

  • autor: trenerparasol2, 2017-11-15 12:33

W weekend 18-19 listopada rozegramy mecze kontrolne.

Szczegóły w rozwinięciu...

 

SOBOTA 18 listopad.

1. Mecze kontrolne na stadionie przy ul. Na Niskich Łąkach.

Zbiórka: 9:40 ul. Na Niskich Łąkach.

Zabieramy wodę lub herbatę, odzież klubową, odzież termo.

przewidywany koniec 12:00

skład.

1. Bacior Bartosz - nr. 

2. Eysymont Jan - nr.

3. Matuszak Bartek - nr. 25

4. Pawlaczyk Grzegorz – nr.

5. Segieda Bartosz – nr.

6. Siłaczuk Alexander - nr. 28

7. Sołtysiak Jakub – nr. 16 i 23

8. Strzyż Wiktor – nr. 12

9. Świc Seweryn - nr. 64

10. Wieraszka Jacek - nr. 9

11. Wolanin Dawid - nr. 30

12. Wydra Filip - nr. 22

NIEDZIELA 19 listopada.

1.Mecz kontrolny Parasol - Śląsk S.A.

Zbiórka 9:00 Lotnicza (sztuczna murawa)

Zabieramy wodę lub herbatę, odzież klubową, odzież termo.

Przewidywany koniec 11:00.

1. Bertrandt Wojciech

2. Słowikowski Alan

3. Fabian Zaleski

4. Michał Witaszek

5. Ilnicki Tomasz

6. Jasiurkowski Bartek

7. Rogowski Antek

8. Ławniczek Rafał

9. Wanik Natan

10. Marcel Zarzycki

11.Jakub Szałapata

NIEDZIELA 19 LISTOPAD

2.Mecz kontrolny na Terenowej w niedzielę 19 listopada z Akademią z Łan.

zbiórka na Terenowej o 12:45

przewidywany koniec 14:40

Zabieramy wodę lub herbatę, odzież klubową, odzież termo.

1. Dawid Cybulski

2. Michał Kowalczyk

3. Mikołaj Surówka

4. Piotr Stefański

5. Piotr Weryński

6. Dawid Panicz

7. Marcel Bogacz

8. Michał Chmielowiec

9. Grzegorz Ciołek

10. Maksym Chernik

11. Marcel Chłopek

12. Matkowski Michał

13. Miłek Oskar


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [129]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

13

12-2017

środa

14

12-2017

czwartek

Grupa Czerwona - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:15 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

15

12-2017

piątek

Grupa Niebieska - 17:10 - 18:40, ul. Sarbinowska 10, (BOISKA).

Grupa Żółta - 17:15 – 18:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

Grupa Czerwona - 18:15 - 19:15, ul. Sarbinowska 10, (HALA).

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

Grupa Niebieska - 17:30 - 19:00, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

19

12-2017

wtorek

Grupa Niebieska - 18:15 - 19:30, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 - 18:15, ul. Młodych Techników 58, (HALA).

Reklama

Najnowsza galeria

Turniej Invest Park CUP 2017 - Opole 30.09.2017r.
Ładowanie...

Losowa galeria

Miękinia 07.01.12017r.
Ładowanie...