MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 238, wczoraj: 204
ogółem: 242 527

statystyki szczegółowe

Aktualności

Deichmann 2018

  • autor: trenerparasol2, 2018-04-10 09:46

W rozwinięciu podział na drużyny turnieju Deichmann.

Rozgrywki rozpoczynamy od 15 kwietnia w niedzielę.

W rozwinięciu szczegóły...

Najważniejsze informacje:

1. Zawodnicy zostali podzieleni na trzy drużyny, które przybrały nazwy krajów.

2. Mecze będę rozgrywane w niedzielę na Lotniczej.

3. Na stronie www.kochamsport.pl jest dużo informacji - harmonogram meczów, składy, listy strzelców itp. zapraszamy do odwiedzania.

4. Co niedzielę aż do czerwca nasze drużyny rozegrają 2-3 mecze w każdą niedzielę.

5. Zawsze w czwartek lub piątek u nas na stronie będą godziny zbiórki na mecze  (www.parasol2007.futbolowo.pl)

6. Drużyny będzie prowadził trener Mariusz przy pomocy trenera Jacka. Czasami może się zdarzyć, że będzie nas wspomagał inny trener z klubu (np jak mecze będą się pokrywały).

7. Proszę dostarczyć trenerowi Mariuszowi wpisowe ( 140zł ) oraz karty indywidualne.

 

Podział na drużyny.

Walia

1.Bogacz Marcel 

2.Cal-Całko Oliwier 

3. Chernik Maksym 

4. Nahajło Jakub 

5. Chmielowiec Michał 

6. Ciołek Grzegorz 

7. Kapłon Maciej 

8. Matkowski Michał 

9. Świc Seweryn 

10. Ratajczak Eryk 

 

 Irlandia Północna

1. Marcel Chłopek 

2. Miłek Oskar 

3. Siłaczuk Alexander 

4. Wójtowicz Jakub 

5. Zgardowski Adam 

 6. Wolanin Dawid

7. Eysymont Jan 

8. Strzyż Wiktor 

9. Wydra Filip

10. Matuszak Bartek 

  

 Irlandia

1. Przytulski Jakub 

2. Segieda Bartosz 

3. Sołtysiak Jakub 

4. Spychalski Viktor 

5. Tomaszewski Grzegorz 

6. Wieraszka Jacek 

7. Wójtowicz Grzegorz 

8. Bacior Bartosz 

9.Pawlaczyk Grzegorz 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [131]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

04-2018

sobota

Kraków

22

04-2018

niedziela

Kraków

23

04-2018

pon.

Grupa Niebieska - 17:00 – 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

24

04-2018

wtorek

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 – 18:20, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

25

04-2018

środa

Grupa Niebieska -17:30 – 19:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

26

04-2018

czwartek

Grupa Niebieska - 16:30 – 17:45, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

27

04-2018

piątek

Grupa Czerwona - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Grupa Żółta - 16:30 – 17:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

TRENING INDYWIDUALNY: 18:00 – 19:15, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Reklama

Najnowsza galeria

FOTO - PARASOL
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej - Twardogóra 18.02.2018r.
Ładowanie...