MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 242, wczoraj: 204
ogółem: 242 531

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie niedzielnych sparingów

  • autor: Krzysztof Witaszek, 2018-04-10 21:47

Znalezione obrazy dla zapytania Podsumowanie niedzielnych sparingów

 

 

 

Podsumowanie

niedzielnych sparingów

 

 

 

Cześć,

Poniżej przesyłam informacje nt niedzielnych meczy kontrolnych w miejscowości Osiek.

1. Drużyny: AP Champions Oława (2 drużyny), AP Duda Wrocław (1 drużyna), MKS Parasol Wrocław (1 drużyna).

2. Formuła: 8+1.

3. Nasz skład: Alan Słowikowski, Marcel Zarzycki, Dawid Cybulski, Bartek Jasiurkowski, Natan Wanik, Mikołaj Surówka, Rafał Ławniczek, Dawid Kowalski, Jakub Szałapata,Piotr Stefański, Michał Kowalczyk, Dawid Panicz, Michał Matkowski.

4. Wyniki:

 

Mecz 1 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława II - wynik 6:0 - strzelcy bramek: Mikołaj Surówka, Marcel Zarzycki, Dawid Kowalski x 2, Michał Matkowski x 2. 

Mecz 2 - MKS Parasol Wrocław - AP Duda Wrocław - wynik 1:1 - strzelec bramki: Jakub Szałapata.

Mecz 3 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława I - wynik 2:3 - strzelec bramek: Jakub Szłapata x 2. 

Mecz 4 - MKS Parasol Wrocław - AP Duda Wrocław - wynik 0:1.

Mez 5 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława I - wynik 2:1- strzelec bramek: Jakub Szłapata x 2. 

Mecz 6 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława II - wynik 2:0- strzelcy bramek: Bartek Jasiurkowski i Michał Matkowski.

 

Link do kilku zdjęć z wyjazdu:

https://drive.google.com/drive/folders/1r6FoNeQKsmqgqnFYfFUtfw-wjMfr0Ll-?usp=sharing

 

Pozdrawiam Surowy

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [91]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

04-2018

sobota

Kraków

22

04-2018

niedziela

Kraków

23

04-2018

pon.

Grupa Niebieska - 17:00 – 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

24

04-2018

wtorek

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 – 18:20, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

25

04-2018

środa

Grupa Niebieska -17:30 – 19:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

26

04-2018

czwartek

Grupa Niebieska - 16:30 – 17:45, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

27

04-2018

piątek

Grupa Czerwona - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Grupa Żółta - 16:30 – 17:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

TRENING INDYWIDUALNY: 18:00 – 19:15, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Reklama

Najnowsza galeria

FOTO - PARASOL
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej - Twardogóra 18.02.2018r.
Ładowanie...