Podsumowanie niedzielnych sparingów

• autor: Krzysztof Witaszek, 2018-04-10 21:47

Znalezione obrazy dla zapytania Podsumowanie niedzielnych sparingów

niedzielnych sparingów

Cześć,

Poniżej przesyłam informacje nt niedzielnych meczy kontrolnych w miejscowości Osiek.

1. Drużyny: AP Champions Oława (2 drużyny), AP Duda Wrocław (1 drużyna), MKS Parasol Wrocław (1 drużyna).

2. Formuła: 8+1.

3. Nasz skład: Alan Słowikowski, Marcel Zarzycki, Dawid Cybulski, Bartek Jasiurkowski, Natan Wanik, Mikołaj Surówka, Rafał Ławniczek, Dawid Kowalski, Jakub Szałapata,Piotr Stefański, Michał Kowalczyk, Dawid Panicz, Michał Matkowski.

4. Wyniki:

Mecz 1 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława II - wynik 6:0 - strzelcy bramek: Mikołaj Surówka, Marcel Zarzycki, Dawid Kowalski x 2, Michał Matkowski x 2.

Mecz 2 - MKS Parasol Wrocław - AP Duda Wrocław - wynik 1:1 - strzelec bramki: Jakub Szałapata.

Mecz 3 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława I - wynik 2:3 - strzelec bramek: Jakub Szłapata x 2.

Mecz 4 - MKS Parasol Wrocław - AP Duda Wrocław - wynik 0:1.

Mez 5 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława I - wynik 2:1- strzelec bramek: Jakub Szłapata x 2.

Mecz 6 - MKS Parasol Wrocław - AP Champions Oława II - wynik 2:0- strzelcy bramek: Bartek Jasiurkowski i Michał Matkowski.

Link do kilku zdjęć z wyjazdu:

Pozdrawiam Surowy

Kraków - Skotniki 10-11.12.2016r.