Zamawiamy Fotoalbumy

• autor: Krzysztof Witaszek, 2018-04-17 09:46

Znalezione obrazy dla zapytania Fotoalbum piłkarski

Zamawiamy Fotoalbumy

A teraz przyszedł czas na ich zamawianie

Jak pisałem w wcześniej rodzice zawodników z Grupy Niebieskiej robią tylko dla swoich synów fotoalbumy ( inicjatywa własna, nie dotyczy trenerów ).

-  Koszt jednego fotoalbumu to – 50 zł.

- Zamówienia i pieniądze zbieramy przez cały następny tydzień ( najlepiej podczas treningów Grupy Niebieskiej ) do niedzieli 22 kwietnia 2018r. włącznie.

- Zamówienia i pieniądze w wyliczonej gotówce zbierają tylko: Kamila Ilnicka, Krzyś Ilnicki, Eliza Witaszek i ja Krzyś Witaszek.

Po tym terminie Kamila będzie projektowała alfabetycznie fotoalbum. Ogranicza nas czas dlatego podejdźcie do tego poważnie.

Kto się z Państwa nie wyrobi w czasie ( a nie sądzę bo jest na to aż 7 dni. A pamiętajcie, że James Bond ratuje świat w 2 sekundy, a Wy jesteście lepsi od niego ), to jak to się mówi – ALE PECH!

( Ja na przykład zamawiam 4 szt. Dla Michała, dla siebie i jeszcze jako prezenty dla dziadków ).

Jestem do dyspozycji pod nr Tel: 609 020 719 i pod mailem: parasol2007@interia.pl

Fotoalbumy będą wręczane zawodnikom podczas zakończenia sezonu. I dopiero w tedy chłopcy i Wy zobaczycie je po raz pierwszy. W wcześniej nie ma takiej możliwości.

Michał z Tomkiem, też ich wcześniej nie zobaczy.

Zasova - 02.09.2016r. Czechy