MKS Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 237, wczoraj: 204
ogółem: 242 526

statystyki szczegółowe

Aktualności

Do Brzegu dopływamy na III miejscu

  • autor: Krzysztof Witaszek, 2018-04-17 08:23

Znalezione obrazy dla zapytania Do Brzegu dopływamy na III miejscu

 

Z Brzegu odpływamy

z

III miejsca

 

 

 

W niedzielę 15 kwietnia część grupy niebieskiej w składzie: Antek Rogowski, Marcel Zarzycki, Bartek Wojtczak, Jakub Szałapata, Mikołaj Surówka, Natan Wanik, Piotr Weryński, Bartek Rajca i Jakub Nahajło zagrała w turnieju AP Stal Brzeg dla rocznika 2007.

Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach 6+1, czas gry 1 x 20 minut.

 

Wyniki fazy grupowej:

1. MKS Parasol Wrocław – Raków Częstochowa II – wynik 3:2 – strzelcy bramek: Antek Rogowski i Piotr Weryński x 2.

2. MKS Parasol Wrocław – Odra Opole – wynik 1:4 – strzelec bramki: Piotr Weryński.

3. MKS Parasol Wrocław – KS Łużyce Lubań – wynik 3:1 – strzelcy bramek: Piotr Weryński x 2 i Bartek Wojtczak.

Z fazy grupowej wychodzimy z drugiego miejsca.

 

Półfinał: 

MKS Parasol Wrocław – Raków Częstochowa I – wynik 0:2.

 

Mecz o trzecie miejsce:

MKS Parasol Wrocław – GZ LZS Grodków – wynik 4:1 – strzelcy bramek: Jakub Szałapata, Mikołaj Surówka x 2 i Bartek Wojtczak.

 

Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik – Jakub Nahajło.

 

Kilka zdjęć z turnieju znajdziecie pod linkiem:

 https://drive.google.com/drive/folders/1RYEugSlUamPAjVVUSwUEZRR2KD6bMtEt?usp=sharing

 

Pozdrawiam Surowy

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [110]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

21

04-2018

sobota

Kraków

22

04-2018

niedziela

Kraków

23

04-2018

pon.

Grupa Niebieska - 17:00 – 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

24

04-2018

wtorek

Grupa Czerwona - 17:00 - 18:30, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

Grupa Żółta - 17:00 – 18:20, ul. Sarbinowska 10, (BOISKO).

25

04-2018

środa

Grupa Niebieska -17:30 – 19:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

26

04-2018

czwartek

Grupa Niebieska - 16:30 – 17:45, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

27

04-2018

piątek

Grupa Czerwona - 17:30 – 19:00, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Grupa Żółta - 16:30 – 17:30, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

TRENING INDYWIDUALNY: 18:00 – 19:15, ul. Lotnicza 72, (BOISKO GŁÓWNE).

Reklama

Najnowsza galeria

FOTO - PARASOL
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej - Twardogóra 18.02.2018r.
Ładowanie...