Bardzo Ważne Informacje

Bardzo Ważne Informacje

1. Chorwacja:

- Zbiórka: o godzinie 20:10 na Lotniczej we wtorek 12 czerwca

- Powrót: w poniedziałek 18 czerwca pomiędzy godziną 6 a 12 rano – będziemy informować smsami.

OBOWIĄZKOWO PAMIĘTAĆ NALEŻY O:

- dowód osobisty lub paszport , karty ekuz – trener zbiera przed odjazdem !

Co zabrać?

- Odzież klubową, dwa komplety strojów, buty na nawierzchnie naturalną oraz sztuczną, ochraniacze, czapkę z daszkiem, rzeczy do kąpania  w morzu, artykuły higieny osobistej.

- Można brać telefony i wszelkie urządzenia, ale MKS Parasol nie bierze odpowiedzialności za ich utratę.

- Kieszonkowe pomiędzy 100 – 200 kun.

- Kto ma to może zabrać buty do chodzenia po kamieniach (w Chorwacji plaże są kamieniste).

Zakwaterowanie: w hotelach: AD TURRAS oraz KACJAK w Crikvenicy.

CRIKVENICA CUP 2018

DATA TURNIEJU: 14-17.06 2018.

ILOŚĆ DRUŻYN: 130.

KATEGORIE: U-11 (2007)

KOSZT: 1050 zł.

7 + bramkarz, boisko 60mX40m, czas gry: 1x20min, od ¼ mecze trwają 1x25min. Mecze rozgrywane piłką nr. 4. Rozmiary bramek: 5x2m. Wszyscy gracze otrzymują medal – puchary dla 3 najlepszych drużyn , strzelca, bramkarza i zawodnika.

PLAN POBYTU:

13.06. PRZYJAZD I MELDUNEK W HOTELU + TRENING/SPARING (WYBIERA TRENER) + TRAVEL BUS.

14.06. PO ŚNIADANIU TRENING LUB SPARING (WYBIERA TRENER) PO OBIEDZIE UROCZYSTE OTWARCIE.

15.06. MECZE TURNIEJOWE + ZWIEDZANIE AKWARIUM + CZAS WOLNY + PLAŻOWANIE.

16.06. MECZE TURNIEJOWE + WYCIECZKA NA STADION HNK RJEKA + ZWIEDZANIE STADIONU + SPACER PO CENTRUM.

17.06. MECZ TURNIEJOWE + ZAKOŃCZENIE TURNIEJU + WYJAZD DO POLSKI.

Telefon kontaktowy do Trenera Jacka w sprawie wyjazdu: 781 015 763

Do Chorwacji jadą Panowie: Bertrandt, Kowalczyl, Rajca, Witaszek i Zaleski. Można do nas dzwonić, przekażemy info o chłopakach.

2. Treningi

- W dniach 13,14,15 czerwiec treningi są odwołane z powodu naszego wyjazdu.  Do normalnego harmonogramu wracamy od 18 czerwca (poniedziałek).

- Ostatnie treningi odbędą się 21 czerwca (czwartek) grupa niebieska i czerwona, 19 czerwca ( wtorek) grupa żółta.

- Do treningów wracamy na początku sierpnia – szczegółowy Harmonogram treningów od sierpnia z podziałem na ligi opublikujemy około 20 czerwca.

3. Obóz

– Odbędzie się dla wszystkich grup w terminie 16-24 sierpień.

– Zaliczkę w wysokości 250 zł proszę wpłacić na konto do połowy lipca. Wyjazd na obóz jest obowiązkowy. Na ostatnich treningach otrzymają państwo karty obozowe. Jeżeli ktoś rezygnuje z wyjazdu to prosimy o natychmiastowy kontakt.

4. Opłaty,

- Bardzo proszę o uregulowanie opłat za składki – kończy się sezon i musze sie rozliczyć za ten sezon z klubem.

- Przypominamy, że w lipcu nie ma treningów i składek nie płacimy. Pozostałe miesiące są płatne.

Kraków - Skotniki 10-11.12.2016r.