TURNIEJE

1. Turniej w Brzegu Dolnym

2. Turniej w Częstochowie

1. Turniej w Brzegu Dolnym

Trener Artur Nahajło ( 10.06 ) zaprosił naszych dwóch zawodników Fabiana Zaleskiego i Michała Witaszka z Grupy Niebieskiej na turniej rocznika 2006 „MICOCUP” do Brzegu Dolnego. Dobrze wykorzystali  swoją szansę aby się pokazać z jak najlepszej strony, wraz z kolegami z 2006 zajęli - 5 miejsce. Trener Jacek może być dumny z postawy swoich podopiecznych.

Turniej był rozgrywany systemem 8+1, 1x25 minut. Po drugim meczu grupowym obaj wychodzili na boisko już w podstawowym składzie. Michał grał łącznie 84 minuty, a Fabian 78 minut.

Mecze Grupowe:

MKS Parasol Wrocław – AP REISSA Poznań 0 : 4

MKS Parasol Wrocław – Polonia Nysa 0 : 0

MKS Parasol Wrocław – AP Brzeg Dolny 3 : 1

MKS Parasol Wrocław –  Śląsk Wrocław 0 : 5

Mecz o 5 miejsce:

MKS Parasol Wrocław – AP ANDRESPOLIA Wiśniowa Góra 3 : 0

2. Turniej w Częstochowie

W niedzielę 10 czerwca część grupy niebieskiej w składzie: Wojciech Bertrandt, Tomasz Ilnicki,  Bartek Wojtczak,  Antek Rogowski,  Marcel Zarzycki, Jakub Szałapata, Bartek Jasiurkowski, Rafał Ławniczek, Dawid Kowalski, Mikołaj Surówka i Piotr Stefański zagrała w turnieju organizowanym przez SKR-ę Częstochowa dla rocznika 2007. Turniej był świetnie zorganizowany – dużo gry, krótkie przerwy i  wymagający przeciwnicy. Graliśmy składem 6+1, czas gry 1 x 30 minut ze wszystkimi obecnymi drużynami.

Wyniki:

1. MKS Parasol Wrocław – Rekord Bielsko Biała – wynik 2:5 – strzelcy bramek: Bartek Jasiurkowski i Bartek Wojtczak.

2. MKS Parasol Wrocław – Polonia Bytom – wynik 2:2 – strzelcy bramek: Dawid Kowalski i Mikołaj Surówka.

3. MKS Parasol Wrocław – MUKP Dąbrowa Górnicza– wynik 5:1 – strzelcy bramek: Jakub Szałapata x 2, Mikołaj Surówka i Dawid Kowalski x 2.

4. MKS Parasol Wrocław – SKRA Częstochowa – wynik 2:3 – strzelcy bramek: Bartek Wojtczak i Tomasz Ilnicki.

Kilka zdjęć z turnieju znajdziecie pod linkiem:

pozdrawiam surowy

Marcinkowice 28.01.2017r. fot. Kowalczyk