Młodzieżowy Klub Sportowy Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

Mecze ligowe 6-7 PAŹDZIERNIK

  • autor: trenerparasol2, 2018-10-04 15:05

W rozwinięciu harmonogram meczów ligowych na weekend 6-7 październik...

 

* Na każdy mecz zabieramy: stroje czerwone i granatowe, obuwie na naturalną nawierzchnię, odzież klubową i termo, legitymacje szkolne.

* O ewentualnych nieobecnościach informujemy natychmiast.

 

LIGA DOLNOŚLĄSKA

Sobota 6 października.

Mecz: Górnik NM Wałbrzych - Parasol Wrocław

Zbiórka: o godzinie 12:00 na ul. Lotniczej. 

Początek meczu: o godzinie 14:30.

KADRA MECZOWA :

1. Basiński Dawid

2. Czuba Hubert

3. Gawłowicz Piotr

4. Janusz Patryk

5. Janusz Oskar

6.  Kaspar Kuba

7. Mierzwiński Fabian - GK

8. Rajca Bartosz

9. Rogowski Antoni

10. Słowiński Wiktor

11. Szarecki Dominik

12. Szczepański Klaudiusz

13. Zaleski Fabian

 

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 6 października.

Mecz : WKS Śląsk - Parasol II Wrocław

Zbiórka: o godzinie 11:00 na stadionie Na Niskich Łąkach.

Początek meczu: o godzinie 12:00.

KADRA MECZOWA :

1. Dumas Georgios 

2. Ilnicki Tomasz

3. Kowalski Dawid

4. Kozdrowski Bartek

5. Kulieshov Maxim

6. Nowak Marcel

7. Wojtczak Bartosz

8. Zarzycki Marcel

9. Witaszek Michał 

10. Jasiurkowski Bartek 

11. Cichosz Mateusz

12. Pierożak Kacper

13. Szałapata Jakub

14. Kaczyński Franciszek

15. Bertrandt Wojciech - GK

 

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 6 października.

Mecz: Strzelinianka Strzelin - Parasol III Wrocław

Zbiórka: o godzinie 11:00 na ul. Lotniczej.

Początek meczu: o godzinie 13:00 (może zaczniemy chwilę wcześniej).

KADRA MECZOWA :

1. Bojęś Arek

2. Cal-Całko Olwier

3. Chernik Maksym

4. Weryński Piotr

5. Dobiech Wojciech

6. Cichosz konrad

7. Słowikowski Alan - GK

8. Stefański Piotr

9. Surówka Mikołaj

10. Wanik Natan

11. Adamik, Kacper

12. Ławniczek Rafał

13. Więcaszek Wiktor

 

LIGA TERENOWA

Sobota 6 października

Mecz: Parasol V Wrocław - MKP Wratislavia

Zbiórka: o godzinie 9:00 na stadionie w Leśnicy.

Początek meczu: o godzinie 10:00. 

KADRA MECZOWA :

1. Dmowski Wiktor

2. Białecki Jakub

3. Matuszak Bartek

4. Spychalski Wiktor - GK

5. Wydra Filip

6. Wieraszka Jacek

7. Bacior Bartosz

8. Cichy Oliwier

9. Wołoszczuk Wojtek

10. Wolanin Dawid

11. Kępa Maks

12. Gazda Kajetan - GK

13. Tomaszewski Grzegorz

14. Nehring Kacper

15. Rakowiecki Wiktor

16. Inglot Piotr

 

LIGA TERENOWA

Sobota 6 października

Mecz: Parasol VII Wrocław - Orlin Miękinia

Zbiórka: o godzinie 10:30 na stadionie w Leśnicy.

Początek meczu: o godzinie 11:30.

KADRA MECZOWA :

1. Chłopek Marcel - GK

2. Lazar Aleksander

3. Matkowski Michał

4. Misztowt Jecek

5. Wawrzyniak Hugo

6. Baj Maciej

7. Miłek Oskar

8. Ratajczak Eryk

9. Siłaczuk Alex

10. Sołtysiak Kuba

11. Stefanowski Jacej

12. Świc Seweryn

13. Tuński Bartek

14. Wites Damina

15. Ciołek Grzegorz

 

LIGA TERENOWA

Sobota 6 października

Mecz: AP Oleśnica - Parasol VI Wrocław

Zbiórka: o godzinie 14:15: na ul. Lotniczej ( TRANSPORT BUSEM ).

Początek meczu: o godzinie 16:00 w Oleśnicy.

KADRA MECZOWA :

1. Chłopek Marcel- GK

2. Bogacz Marcel

3. Eysymont Jan

4. Jasiurkowski Kuba

5. Kapłon Maciej

6. Strzyż Wiktor

7. Szpila Mateusz

8. Wites Damina

9. Wójtowicz Kuba

10.

11. Nowakowski Konrad

12. Pawełczyk Kajetan

13. Sołtysiak Kuba

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [221]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 415, wczoraj: 383
ogółem: 321 595

statystyki szczegółowe

Reklama

Losowa galeria

Szalik
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Finał Wojewódzki DZPN - Wałbrzych 08.12.2018r.
Ładowanie...