Młodzieżowy Klub Sportowy Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności

MECZE 13-14 PAŹDZIERNIKA

  • autor: trenerparasol2, 2018-10-11 19:14

 

W weekend 13-14 października

 

rozegramy kolejne mecze ligowe

Na każdy mecz zabieramy: stroje czerwone i granatowe, obuwie na naturalną nawierzchnię, odzież klubową i termo, legitymacje szkolne.

* O ewentualnych nieobecnościach informujemy natychmiast.

 

LIGA DOLNOŚLĄSKA

Sobota 13 października.

Mecz: PARASOL WROCŁAW - WKS ŚLĄSK

Zbiórka: o godzinie 12:00 na ul. Lotniczej. 

Początek meczu: o godzinie 13:00.

KADRA MECZOWA :

1. Basiński Dawid

2. Czuba Hubert

3. Gawłowicz Piotr

4. Janusz Patryk

5. Janusz Oskar

6.  Kaspar Kuba

7. Mierzwiński Fabian - GK

8. Rajca Bartosz

9. Rogowski Antoni

10. Słowiński Wiktor

11. Szarecki Dominik

12. Szczepański Klaudiusz

13. Zaleski Fabian

 

LIGA OKRĘGOWA

Sobota 13 października.

Mecz : PARASOL III WROCŁAW - AP FOOTBALL WROCŁAW 

Zbiórka: o godzinie 13:00 na stadionie na stadionie w LEŚNICY ul. Kosmonautów.

Początek meczu: o godzinie 14:00.

KADRA MECZOWA :

1. Bojęś Arek

2. Cal-Całko Olwier

3. Chernik Maksym

4. Weryński Piotr

5. Dobiech Wojciech

6. Cichosz Konrad

7. Bertrandt Wojciech - GK

8. Jakub Szałapata

9. Surówka Mikołaj

10. Wanik Natan

11. Adamik, Kacper

12. Ławniczek Rafał

13. Więcaszek Wiktor

14. Mateusz Cichosz

15. Kuźmicki Piotr

16. Michał Kowalczyk

 

LIGA TERENOWA

Sobota 13 października

Mecz: Parasol V Wrocław - Parasol IV

Zbiórka: o godzinie 12:00 na stadionie w Leśnicy ul. Kosmonautów.

Początek meczu: o godzinie 13:00. 

KADRA MECZOWA:

1- Kuba Przytulski 2- Kevin Lech  3- Matuszak Bartek4- Spychalski Wiktor5- Filip Wydra 
6- Wieraszka Jacek 
7- Adrian Mikołajczyk 
8- Kacper Gawrylczyk 
9- Wołoszczuk Wojtek 
10- Wolanin Dawid 
11- Kuba Bielawski  
12- Kajetan Gazda 
13- Tomaszewski Grzegorz 
14- Kacper Nehring 
15- Rakowiecki Wiktor 
16- Grześ Pawlaczyk

 

LIGA TERENOWA
Sobota 13 października

Mecz:  Zjednoczeni SzczepanówParasol VII Wrocław 

Zbiórka: o godzinie 11:20 na stadionie Parasola ul. Lotnicza (transport busem)

Początek meczu: o godzinie 13:00.

KADRA MECZOWA:

1. Marcel Susło - GK

2. Wiktor Susło

3. Michał Matkowski

4. Michał Chmielowiec

5. Maciek Baj

6. Grzegorz Ciołek

7. Oskar Miłek

8. Jacek Stefanowski

9. Wiktor Strzyż

10. Seweryn Świc

11. Bartek Tuński

12. Alex Siłaczuk

13. Mateusz Szpila

 

LIGA TERENOWA

Sobota 13 października

Mecz: Parasol VI Wrocław - WKS Śląsk IV Wrocław

Zbiórka: o godzinie 10:30 LEŚNICA ul. Kosmonautów.

Początek meczu: o godzinie 11:30 w LEŚNICY.

KADRA MECZOWA:

1. Marcel Chłopek - GK

2. Jacek Misztowt

3. Olek Lazar

4. Marcel Bogacz

5. Jan Eysymont

6. Kuba Jasiurkowski

7. Maciek Kapłon

8. Eryk Ratajczak

9. Damian Wites

10. Kuba Wójtowicz

11. Adam Zgardowski

12. Hubert Durlak

13. Kuba Sołtysiak

 

LIGA OKRĘGOWA

NIEDZIELA 14 PAŹDZIERNIKA

Mecz: PARASOL WROCŁAW  II - POLONIA TRZEBNICA

Zbiórka: o godzinie 13:20 na ul. Lotniczej.

Początek meczu: o godzinie 14:30  LOTNICZA.

KADRA MECZOWA :

1. Dumas Georgios 

2. Ilnicki Tomasz

3. Kowalski Dawid

4. Kozdrowski Bartek

5. Kulieshiov Max

6. Nowak Marcel

7. Wawrzyniak Hugo

8. Zarzycki Marcel

9. Witaszek Michał 

10. Wojtczak Bartek

11. Kasak Konrad 

12. Pierożak Kacper

13. Jasiurkowski Bartek

14. Kaczyński Franciszek

15. Jakub Nahajło - GK

16. Alan Słowikowski - GK

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [222]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 276, wczoraj: 540
ogółem: 298 922

statystyki szczegółowe

Reklama

Losowa galeria

Miękinia 07.01.2017r. fot. Ewelina Wanik
Ładowanie...