Młodzieżowy Klub Sportowy Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Aktualności


Mecze ligowe 10 listopada.

  • autor: trenerparasol2, 2018-11-08 16:46

 

W sobotę 10 listopada rozegramy kolejne mecze ligowe.

W rozwinięciu składy...

* Parasol ( Dolnośląska ) oraz Parasol III ( okręgowa ) mają w tej kolejce pauzę.

* Na każdy mecz zabieramy: stroje czerwone i granatowe, obuwie na naturalną nawierzchnię, odzież klubową i termo, legitymacje szkolne.

* O ewentualnych nieobecnościach informujemy natychmiast.

 

SOBOTA, 10 listopada 

I Liga Okręgowa:

AP Brzeg Dolny - Parasol II Wrocław

Zbiórka: w sobotę 10 listopada na Lotniczej o godzinie 11:00

Początek: meczu w Brzegu Dolnym o 13:00

Skład:

1. Bertrandt Wojciech

2. Kasak Konrad

3. Zaleski Fabian

4. Cichosz Mateusz

5. Oskar Janusz

6. Wiktor Słowiński

7. Tomasz Ilnicki

8. Marcel Nowak

9. Marcel Zarzycki   

10. Franek Kaczyński

11. Wawrzyniak Hugo

12. Wojtczak Bartek

13.  Rajca Bartosz

14. Dumas Georgios

15. Witaszek Michał

16. Kowalski Dawid

 

SOBOTA, 10 listopada 

Liga Terenowa:

Parasol VI Wrocław - AP Szczota Twardogóra

Zbiórka: w sobotę 10 listopada na Leśnicy (Kosmonautów 320) o godzinie 10:30

1.Marcel Chłopek

2.Max Kulieshov

3.Bartek Kozdrowski

4.Oliwier Cal - Całko

5.Marcel Bogacz

6.Grzegorz Ciołek

7.Jan Eysymont

8.Kuba Jasiurkowski

9.Maciek Kapłon

10.Alex Siłaczuk

11.Kuba Sołtysiak

12.Wiktor Strzyż

13.Damian Wites

14.Kuba Wójtowicz

15.Adam Zgardowski

16.Kajtek Pawełczyk

 

SOBOTA, 10 listopada 

Liga terenowa:

FC Wrocław Academy - Parasol VII Wrocław

Zbiórka: w sobotę 10 listopada na ul. Wiaduktowej 1 (Brochów) o godzinie 12:00

1.Alan Słowikowski

2.Maciek Baj

3.Oskar MIłek

4.Jacek Stefanowski

5.Mateusz Szpila

6.Bartek Tuński

7.Hubert Durlak

8.Michał Chmielowiec

9.Michał Matkowski

10.Konrad Cichosz

11.Wojtek Dobiech

12.Michał Kowalczyk

13.Olek Lazar

14.Rafał Ławniczek

15.Jacek Misztowt

16.Piotr Weryński

 

SOBOTA, 10 listopada 

Liga terenowa:

Ślęza Wrocław - Parasol V Wrocław

Zbiórka: w sobotę 10 listopada, ul. Niepodległości 6 (Zakrzów) o godzinie 13:00

1 Białecki Jakub

2 Cichy Olivier

3 Dmowski Wiktor

4 Dubert Bartosz

5 Gazda Kajetan - bramkarz

6 Inglot Piotr

7 Kępa Maks

8 Matuszak Bartek

9 Wydra Filip

10. Noculak Jan

11 Rakowiecki Wiktor

12 Wolanin Dawid

13 Tomaszewski Grzegorz

14 Wieraszka Jacek

15 Spychalski Viktor-bramkarz

16 Wołoszczuk Wojciech


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [199]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 356
ogółem: 310 728

statystyki szczegółowe

Reklama

Losowa galeria

Marcinkowice - 28.01.2017r.
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Turniej Nowa Ruda - 20/21.10.2018
Ładowanie...